Kombi Servisi

Kombi Servisi

0216 441 45 00

acil-kombi-servisiFirmamız kuruluşundan itibaren Ümraniye kombi Servisi –  olarak siz değerli müşterilerimize Ümraniye Ve Tüm Bölgelerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir.

Ümraniye Kombi Servisi

Servis Merkezi kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.

 

Ümraniye  kombi Servisi merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren call center sayesinde bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz Sıraya alınmış olur.

Ümraniye kombi Servisi Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız Ümraniye Bölgesinde 7/24 Servis Vermektedir.Şimdi dilerseniz servis çağırabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz Markalar;

DEMİRDÖKÜM
BAYMAK
VAİLLANT
ECA
VİESSMANN
BOSCH
BAYKAN
BUDERUS
AUER
SÜSLER
ARİSTON
FERROLİ
PROTHERM

Her Marka Modele Garantili Servis Hizmeti

 

Ümraniye kombi,Ümraniye kombi servis,Ümraniye kombi servisi,Ümraniye kombi servisleri, Ümraniye kombi, Ümraniye kombi servis, Ümraniye kombi servisi, Ümraniye kombi tamiri, Ümraniye kombi arıza, Ümraniye kombi teknik servisi, Ümraniye kombi teknik servis